افزایش عمر مفید رادیاتورها با کمک نانوفناوری

افزایش عمر مفید رادیاتورها با کمک نانوفناوری
Facebook Twitter LinkedIn

۱۴:۴۱ | ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

یکی از روش های رایج گرمایش در آپارتمان های مسکونی، اداری، تجاری و فروشگاه ها، استفاده از انواع رادیاتور است.

به گزارش اخبار ساختمان، کاهش میزان فرسایش، بالا بردن عمر مفید رادیاتورها و افزایش مقاومت این تجهیزات در مقابل زنگ زدگی از جمله دغدغه هایی است که برای کاربران و مشتریان این محصول وجود دارد. خواسته ای که با تولید رادیاتورهای مقاوم به خوردگی یک شرکت دانش بنیان پاسخ داده شده و رادیاتوری با مقاومت بیشتر در مقابل خوردگی و زنگ زدگی تولید شد.

 

رادیاتورها با بدنه آلومینیوم، فولاد، مس و چدن ساخته می شوند. یکی از نکات مهم در استفاده از آنها، امکان تخریب و فرسایش بدنه در اثر تماس با آب و رطوبت است که به منظور افزایش مقاومت رادیاتور، در برابر زنگ زدگی و فرسایش از پوشش دهی سطحی استفاده می شود.

 

پوشش هایی از جنس فسفاته یا کروماته که به نوعی به محیط زیست و سلامت انسان لطمه می زند؛ اما محصول این شرکت با پوشش زیرکنیمی و با کمک نانوفناوری تولید شده است که نیازی به افزایش دما ندارد و از آب در فرآیند پوشش دهی استفاده می شود.

 

همچنین امکان اعمال پوشش هایی با ضخامت بسیار نازک در ابعاد نانومتری در سطح و حصول خصوصیاتی چون چسبندگی مناسب و مقاومت به خوردگی بیشتر وجود دارد کاربرد این پوشش در قطعاتی همچون رادیاتور، حائز اهمیت است.

 

این مجموعه به منظور حفظ محیط زیست، فرآیند آماده سازی سطوح محصولات خود را با مواد کاملا بی ضرر و دوستدار محیط زیست بر پایه پوشش های سرامیکی نانو تکنولوژی انجام می دهد.

 

آنا

برچسب ها:

رادیاتور ،نانوفناوری 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman