هشدار دادستان تهران به مالکان ساختمان های ناایمن

هشدار دادستان تهران به مالکان ساختمان های ناایمن
Facebook Twitter LinkedIn

۱۰:۱۰ | ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

دادستان تهران می گوید به بیش از ۱۰۰ نفر مالکان و متصرفان ساختمان های ناایمن اعم از دولتی و خصوصی هشدار‌ داده شده است.

به گزارش اخبار ساختمان، علی صالحی، دادستان تهران با بیان اینکه ساختمان های ناایمن در تهران مانند بمب ساعتی عمل می کنند، اظهار کرد: دادستانی تهران در خصوص ساختمان های ناایمن به صورت هفتگی جلسات مداومی را برگزار می کند که در جلسه اخیر مصوب شد تا پایان سال جاری تمامی دستورالعمل ها توسط نهادهای متولی و مالکان ساختمان های ناایمن اجرایی شود.

وی افزود: جلسه ای با حضور نماینده دادستانی تهران، شهرداران نواحی ۲۲گانه پایتخت، مسئولان سازمان آتش نشانی، نمایندگان شورای شهر و بیش از ۱۰۰ نفر مالکان و متصرفان ساختما ‌‎های ناایمن اعم از دولتی و خصوصی در سالن همایش های آتش نشانی تهران برگزار شد و هشدارهای لازم به حضار داده شده است.

دادستان تهران با بیان اینکه ساختمان های ناایمن پایتخت مانند بمب ساعتی عمل می کنند، تصریح کرد: به تمام مالکان ساختمان های ناایمن هشدار داده شد تا پایان سال جاری، تمامی دستورالعمل های ایمن سازی را رعایت و نسبت به ایمن سازی ساختمان ها اقدام کنند، در غیر این صورت دادستانی تهران در راستای پیگیری حقوق عامه و به منظور جلوگیری از هرگونه حوادث ناگوار احتمالی، با متخلفان برخورد و اقدامات قاطعی را علیه متخلفان این حوزه لحاظ خواهد کرد.

پس از ماجرای متروپل آبادان، و افشای غیر رسمی اسامی ساختمان های ناایمن تهران، شهرداری و آتش نشانی، بارها به خطرات این ساختمان هشدار دادند.

نبض بازار

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman