برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در اراک

برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در اراک

14:06 | 1398/07/08

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی گفت: هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و نخستین نمایشگاه محصولات ارگانیک، گیاهان دارویی و سلامت به طور هم‌زمان در اراک برپا می‌شود.
به گزارش اخبار ساختمان، مرتضی اسلامی‌زاده با اشاره به برگزاری دو نمایشگاه به صورت هم‌زمان در استان مرکزی اظهار داشت: هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و نخستین نمایشگاه محصولات ارگانیک، گیاهان دارویی و سلامت به طور هم‌زمان در اراک برپا می‌شوند.

وی افزود: هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و صنایع وابسته با حضور بیش از 45 شرکت‌کننده از 10 استان کشور شامل تهران، مرکزی، خراسان رضوی، کرمانشاه، قم، البرز، یزد، اصفهان، آذربایجان شرقی و فارس برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی تصریح کرد: مشارکت‌کنندگان در این رویداد شامل شرکت‌های مرتبط با حوزه ساختمان، درب و یراق‌آلات، شیرآلات بهداشتی، آجرنسوزنما، تولید کلید و پریز، آسانسور، سازه بتنی، محصولات پوشش بام، تهویه مطبوع، لوله و اتصالات و غیره و نمایندگی‌های شرکت‌های داخلی و خارجی مرتبط است.

اسلامی‌زاده بیان کرد: این شرکت‌کنندگان در محل سالن پارس نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی به وسعت 5 هزار مترمربع گردهم آمده تا آخرین دستاوردها و فناوری‌های خود را به نمایش بگذارند.

وی ادامه داد: این نمایشگاه از 9 مهرماه تا دوازدهم مرماه امسال از ساعت 15 تا 21 پذیرای متخصصان،علاقمندان، بازدیدکنندگان و همشهریان است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی عنوان کرد: همچنین با اختلاف یک روز از برگزاری این نمایشگاه، نخستین نمایشگاه محصولات ارگانیک، گیاهان دارویی و سلامت با حضور گروه‌های تولیدی محصولات طبیعی، خانگی، عرقیجات و سلامت‌محور در سالن پردیس محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت 2 هزار متر مربع از هشتم مهرماه با حضور بیش از 60 شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

اسلامی‌زاده افزود: این نمایشگاه نخستین دوره برگزاری خود را با حمایت معنوی انجمن ارگانیک ایران تجربه کرده و با شعار «نمایشگاهی برای سلامتی» پذیرای مردم خوب استان مرکزی است.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه غرفه‌هایی از استان‌های گیلان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی، کرمان، اصفهان، تهران، قزوین، خوزستان و مرکزی مشارکت داشته و محصولات خود را بدون واسطه به نمایشگاه می‌‌آورد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان مرکزی بیان کرد: این رویداد از دوشنبه هشتم تا جمعه دوازدهم مهرماه ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

تسنیم
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman