مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن خبر داد:

صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده

صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده
Facebook Twitter LinkedIn

۱۰:۳۲ | ۱۳۹۸/۱۰/۲۲

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن از هدف‌گذاری صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده برای تولیدات شرکت‌های تابعه این گروه خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، روزبه ظهیری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در نشست خبری که با حضور مدیرعامل بانک مسکن و خبرنگاران در محل بانک مسکن برگزار شد، با اشاره به اینکه طرح اولیه ارایه تضمین کیفیت برای تولیدات گروه سرمایه‌گذاری مسکن آماده شده است، گفت: طرح ارایه تضمین کیفیت در مرحله بررسی از منظر اقتصادی، اجرایی وملاحظات قانونی و اجرایی قرار دارد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مسکن ضمن اظهار امیدواری از اینکه آن شرکت بتواند گواهینامه تضمین کیفیت را در فاز نخست برای پروژه‌های آباد که شامل طرح های آغاز، بهبود و اقدامی دوباره است حداکثر تا یکسال آینده برای خریداران صادر کند، توضیح داد: با صدور گواهینامه تضمین کیفیت برای نخستین بار به عنوان اولین توسعه گر موفق خواهیم شد تا پروژه های ساختمان در کشور مشمول تضمین کیفیت شوند.

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مسکن درباره روند اجرای این طرح، اعلام کرد: طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان از مرحله «ایده» عبور کرده و طرح پیشنهادی آن نیز آماده شده است.

ظهیری از تشکیل یک کمیته تخصصی برای بررسی چالش و مشکلات احتمالی طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان خبر داد و گفت: یکی از مسائل ما این بود که این طرح را متکی به منابع گروه سرمایه گذاری مسکن پیاده‌سازی کنیم.

وی تاکید کرد: بر مبنای این طرح، گروه سرمایه گذاری مسکن، در قالب صندوق تضمین محصولات گروه و شرکت‌های تابعه را به لحاظ کیفیت برای خریدارن ضمانت می کند.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تاکید بر اینکه در اجرای فاز اول این طرح نیازی به مجوزهای خاص از دولت و مجلس نداریم اما محدوده نگاه ما این است که گواهینامه تضمین کیفیت را برای کل پروژه های گروه در سراسر کشور عملیاتی کنیم که در این فاز قطعا مجوزهای قانونی گرفته خواهد شد.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی
نظرات کاربران
security code
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman