رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر همدان مطرح کرد:

پروانه ساختمان رایگان در قبال فرزند سوم

پروانه ساختمان رایگان در قبال فرزند سوم
Facebook Twitter LinkedIn

۱۳:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۳

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر همدان گفت: در تعرفه عوارض شهرداری همدان برای شهروندانی که پس از سال ۹۷ فرزندآوری سوم را داشته باشند ۱۲۰ مترمربع پروانه رایگان در نظر گرفته شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، اکبر کاووسی در صحن شورای شهر همدان بر ضرورت برنامه‌ریزی شهرداری برای فرهنگ‌سازی فرزندآوری تأکید کرد و گفت: سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان باید در حوزه فرهنگ‌سازی فرزندآوری، برنامه داشته باشد.

وی گفت: در تعرفه عوارض سال ۹۹ شهرداری همدان مصوب شد تا برای شهروندانی که پس از سال ۹۷ فرزندآوری سوم را داشته باشند، ۱۲۰ مترمربع پروانه رایگان در نظر گرفته شود که متأسفانه شاهد تبلیغ و تبیین خاصی در این زمینه از سوی شهرداری نبوده‌ایم.

وی افزود: البته این مهم باید پیوست‌های مختلفی داشته باشد، اما ضمن تأکید بر امام محوری که مقام معظم رهبری نگران آینده پیر جامعه ایران اسلامی هستند، باید به سمتی حرکت کنیم تا جامعه همدان را به سمت و سوی آینده جوان ترغیب کنیم.

کاوسی‌امید در ادامه ابراز امیدواری کرد با همکاری، دانش و کمک اعضای شورای پنجم، طرحی مناسبی ارائه شود تا تدوین بودجه ۱۴۰۰ شهرداری همدان، عادلانه‌تر شود.

وی همچنین در پایان از شهرداری همدان درخواست کرد در حوزه فضاسازی شهر به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان و ماه محرم، همت مضاعفی داشته باشد و شهر را به صورت مناسب‌تری پوشش دهند.

مهر

برچسب ها:

پروانه ساختمان ،همدان 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman