بیستم لغایت بیست و سوم مهر ماه برگزار خواهد شد؛

برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در اردبیل

برگزاری هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در اردبیل
Facebook Twitter LinkedIn

۱۲:۳۴ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۷

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش اخبار ساختمان، محمد اهلی به خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه با مشارکت تولیدکنندگان و عرصه‌کنندگان صنعت ساختمان از بیستم لغایت بیست و سوم مهر ماه به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.

وی یکی از ویژگی‌های مهم این نمایشگاه را نمایش توانمندی‌های صنعت استان در عرصه ساختمان‌سازی دانست و افزود: برای حضور و مشارکت فعالانه واحدهای تولیدی استان در این نمایشگاه اختصاصی، حمایت‌های لازم از واحدهای صنعتی به عمل آمده است تا تولیدکنندگان بتوانند نسبت به عرضه و نمایش محصولات تولیدی خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل بیان کرد: برای برگزاری این نمایشگاه، ۲ هزار مترمربع فضا برای استقرار بیش از ۵۰ غرفه اختصاص یافته است و تمام دستور العمل‌های بهداشتی از سوی مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان رعایت می‌شود.

وی گفت: شرکت‌هایی با فعالیت‌های تولید تجهیزات و تاسیسات ساختمانی، درب‌های ضد سرقت، آسانسور، کاشی و سرامیک، لوله و اتصالات و شیرآلات بهداشتی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

ساعت بازدید از نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۱ است.

 ایرنا

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman