خدمات فناورانه آزمایشگاه فنی خاک در خدمت تحول صنعت راه و ساختمان

خدمات فناورانه آزمایشگاه فنی خاک در خدمت تحول صنعت راه و ساختمان
Facebook Twitter LinkedIn

۱۱:۴۲ | ۱۴۰۱/۰۶/۱۵

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک اظهار داشت: با توانمندی های نوآورانه و بروز در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، این شرکت آمادگی دارد با حضور در پروژه های عمرانی ملی و استانی در سراسر کشور ضمن توسعه و ارتقاء کیفی زیرساخت های کشور با تحولات و روزآمد شدن فناوری ها در صنعت راه و ساختمان همراه و همسو باشد.

به گزارش اخبار ساختمان به نقل از روابط عمومی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک، فرهاد احمدنیا در همایش فناورانه صنعت ساختمان و مسکن گفت: در این رویداد که با محوریت طرح جهش تولید مسکن به موارد نظیر دانش بنیان، افزایش سرعت و کیفیت و کاهش هزینه های ساخت مسکن و... تاکید شده و در این راستا با مجهز بودن شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک به تجهیزات منحصربفرد، دانش روز دنیا و پتانسیل نیروهای متخصص موجود این شرکت توان ارائه خدمات فناورانه در صنعت ساختمان و مسکن، راه و شهرسازی در راستای افزایش طول عمر مفید پروژه ها، ارتقاء کیفیت و کاهش هزینه های ساخت و ساز در انجام پروژه های عمرانی را دارد.

 

احمدنیا افزود: محورهای این همایش عموما همان اهدافی است که شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در ارائه خدمات خود در پروژه های عمرانی پیگیری می کند.

 

وی ادامه داد: شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک آمادگی ارائه خدمات منحصربفرد مطالعاتی، مشاوره ای، نظارتی، آزمایشگاهی و تحلیل و آنالیز اطلاعات جمع آوری شده را در راستای ارتقاء کیفی پروژه را در سراسر کشور دارد.

 

معاون فنی و نظارت مهندسی شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: در ارتباط با احداث ساختمان و مسکن و در راستای پیاده سازی و اجرای طرح نهضت ملی مسکن، این شرکت آمادگی دارد ضمن انجام مطالعات ژئوتکنیک، نسبت به تحلیل و بررسی جانمایی برای احداث پروژه های مذکور با استفاده از تکنیک ها و روش های ارزیابی ژئوفیزیک و مطالعات لرزه ای ( طیف طرح ویژه ساختگاه) و در ادامه با استقرار واحدهای آزمایشگاهی در محل احداث پروژه نسبت به انجام آزمایش آزمایش های کنترل کیفی حین اجرا مطابق با بروزترین استانداردهای ملی و بین‌المللی سهم شایانی در ارتقاء کیفیت ساخت و ساز و کاهش هزینه های مرتبط با آن ایفا نماید.

 

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman