آخرین وضعیت ارایه تسهیلات نوسازی تشریح شد

آخرین وضعیت ارایه تسهیلات نوسازی تشریح شد
Facebook Twitter LinkedIn

۱۱:۳۹ | ۱۴۰۱/۰۸/۳۰

سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۶ هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده خبر داد و گفت: از ابتدای دولت سیزدهم بانک مسکن با ۱۵ هزار و ۴۳۲ واحد برای پرداخت تسهیلات به مبلغ چهار هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان قرارداد منعقد کرده است.

به گزارش اخبار ساختمان، علی عسکری سرپرست بانک مسکن وضعیت ارایه تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده شهرها را توسط بانک مسکن اعلام کرد و گفت: از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۷۰ هزار و ۱۳۳ واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شدند که بانک با ۳۸ هزار و ۸۱۸ واحد از ابتدای اجرای طرح تاکنون به میزان ۶ هزار و ۱۷۲ میلیارد تومان قرارداد منعقد کرد.

عسکری در خصوص میزان افراد معرفی شده و میزان تسهیلات پرداخت شده در دولت سیزدهم توسط بانک مسکن توضیح داد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۳۹ هزار و ۱۳۳ واحد دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک معرفی شد که بانک با ۱۵ هزار و ۴۳۲ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

عسکری مبلغ قرارداد منعقد شده برای پرداخت تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را معادل چهار هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان عنوان کرد.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman