زمان تحویل اولین واحدهای مسکن ملی در بوشهر

زمان تحویل اولین واحدهای مسکن ملی در بوشهر
Facebook Twitter LinkedIn

۱۲:۵۵ | ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

استاندار بوشهر گفت: کلید واحدهای مسکونی نهضت ملی در شهرستان دشتی تا پایان سال جاری تحویل متقاضیان می شود.

به گزارش اخبار ساختمان، احمد محمدی زاده چهارشنبه ۲۸ دی در بازدید از طرح جهش تولید مسکن در شهرستان دشتی اظهار کرد: طرح جهش تولید مسکن از طرح های ارزشمند دولت سیزدهم است که در استان بوشهر نیز با شتاب مناسبی در حال اجراست.

وی افزود: تاکنون ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی در شهرستان های مختلف استان بوشهر، عملیاتی شده و در حال ساخت است و تا پایان سال جاری نیز عملیات اجرایی بخش دیگری از واحدهای مسکونی آغاز خواهد شد.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: سهمیه دو سال نخست شهرستان دشتی ۱۰۰۰ واحد مسکونی بوده که تاکنون عملیات اجرایی ۷۵۰ واحد آغاز شده و ۲۵۰ واحد نیز تا پایان سال کلنگ زنی می شوند.

محمدی‌زاده از تحویل نخستین پروژه طرح جهش تولید مسکن تا پایان سال جاری در شهرستان دشتی خبر داد و تصریح کرد: پروژه ۸۴ واحدی شهرستان دشتی در مراحل پایانی ساخت است و به عنوان نخستین پروژه طرح جهش تولید مسکن در استان، کلید این واحدها تا پایان سال جاری در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

وی یادآور شد: برخی موانع از جمله تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان از موانع این واحدهاست که بزودی مرتفع شده و واحدها تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

استاندار بوشهر گفت: رضایت مندی مردم به ویژه اقشار کمتر برخوردار، مهم ترین موضوع برای مدیریت استان است و تکمیل واحدهای مسکونی و تحویل کلید منازل به جوانان، موجبات رضایت خاطر مردم شریف استان را فراهم می کند.

ایسنا


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman