مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران:

قیمت نهضت مسکن در تمام پروژه ها یکسان است

قیمت نهضت مسکن در تمام پروژه ها یکسان است
Facebook Twitter LinkedIn

۱۵:۱۳ | ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: قیمت نهضت ملی مسکن در تمام پروژه های استان تهران براساس مصوبه شورای مسکن یکسان است.

به گزارش اخبار ساختمان، حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه قیمت نهضت ملی مسکن در شهرهای جدید استان مثل پرند با سایر شهرها یکسان است گفت: آورده عضو متناسب با متراژ برای هر پروژه متفاوت است و علاوه بر مبلغ آورده برای هر واحد میزان ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات ساخت توسط دولت به پروژه ها پرداخت می شود.

وی ادامه داد: هم اکنون طرح های نهضت ملی مسکن در شهرهای اسلامشهر، پاکدشت، شهریار و رباط کریم با میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد، قرچک با پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصد و همچنین پروژه های جدید در شهرهای اسلامشهر، پاکدشت، رباط کریم، نصیرشهر با میانگین پنج درصد (در مرحله خاکبرداری و تجهیز کارگاه) در حال اجرا است.

جنتی با بیان اینکه در حال حاضر در استان سمنان شهر جدید ایوانکی امکان ثبت نام به صورت محدود برای متقاضیان استان تهران وجود دارد، افزود: تعداد کل متقاضیان تایید نهایی شده در استان تهران ۱۶۰ هزار و ۱۰۹ نفر هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران تصریح کرد: بر اساس تایید کمیسیون ماده ۵ استان و تاییدیه نقشه های معماری توسط این اداره کل متراژ واحدها از ۵۰ مربع متر تا ۹۰ متر مربع به پیمانکاران ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: مراحل واریز براساس پیشرفت فیزیکی پروژه ها از متقاضیان اخذ می شود، پس از تایید اولیه و افتتاح حساب ۴۰ میلیون تومان و سایر اقساط براساس فونداسیون، اتمام فونداسیون، اسکلت، سقف، سفت کاری، نازک کاری و کارهای پایانی از متقاضیان اخذ خواهد شد.

جنتی در پایان گفت: قرارداد مسکن با متقاضیان نیز پس از مشخص شدن قیمت نهایی واحدها تنظیم و با متقاضیان منعقد می شود.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی


برچسب ها:

طرح نهضت ملی مسکن 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman