برج لوکس مسکونی مرسدس بنز در دبی رونمایی شد

برج لوکس مسکونی مرسدس بنز در دبی رونمایی شد
Facebook Twitter LinkedIn

۱۶:۳۷ | ۱۴۰۲/۱۱/۰۸

مرسدس بنز از یک برج لوکس مسکونی یک میلیارد دلاری در دبی رونمایی کرد. انتظار می رود هر واحد از آپارتمان های این آسمانخراش ۱۰ میلیون دلار قیمت داشته باشد.

به گزارش اخبار ساختمان، غول خودروسازی در اینستاگرام از سرمایه گذاری اش در دنیای املاک و مستغلات خبر داد و برج لوکس خود که «Mercedes-Benz Places» نام دارد را به نمایش گذاشت. همچنین این آسمانخراش که ۶۵ طبقه و ۱۵۰ واحد دارد، با کمک یک توسعه دهنده اماراتی با نام Binghatti ساخته شده است.

به گزارش پایگاه خبری ZAWYA مستقر در امارات متحده عربی، انتظار می رود این ساختمان پس از کامل شدن در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۶، تقریباً ۳۴۰ متر ارتفاع داشته باشد. برای مقایسه، «ساختمان کرایسلر» که یکی از بلندترین ساختمان های جهان و از نمادهای شهر نیویورک است، حدود ۳۲۰ متر ارتفاع دارد.


آسمانخراش ۶۵ طبقه ای مرسدس بنز


Mercedes-Benz Places در مجموع دارای ۱۵۰ آپارتمان است که قیمت آنها از ۲.۷ میلیون دلار شروع می شود. همچنین این شرکت به مشتریان خود وعده داده است که در آپارتمان های این ساختمان چشم انداز بدون مانعی به بلندترین برج جهان، یعنی برج خلیفه خواهید داشت.

براساس پست اینستاگرام غول خودروساز آلمانی در مورد توسعه Mercedes-Benz Places، «نمای بیرونی این ساختمان که بیضی شکل است، به گونه ای طراحی شده که خودروهای فوق مدرن مرسدس بنز را به یاد می آورد.» حساب مرسدس حتی در پاسخ به سؤال یکی از کاربران درباره اهمیت ساخت این ساختمان گفته است: «این سرمایه گذاری تجاری رؤیایی بر استراتژی مرسدس بنز برای تقویت موقعیت خود به عنوان مطلوب ترین برند خودروسازی جهان تأکید دارد.»

در حالیکه هنوز مشخص نیست که چند آپارتمان از برج مرسدس بنز به فروش رسیده است، اما بلومبرگ در گزارش خود اشاره کرده که تمام خانه های موجود در فاز اول آن فروخته شده است.

Binghatti که مسئول ساخت ساختمان مرسدس بنز است، همچنین با شرکت خودروسازی بوگاتی نیز برای ساخت یک آسمانخراش ۴۲ طبقه در دبی همکاری کرده. دبی در چند وقت گذشته تمرکز زیادی روی حوزه شهرسازی خود داشته است و بزرگترین منطقه فناوری شهری جهان با کمترین میزان انتشار کربن نیز در آن ساخته می شود.

خبرآنلاین


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman