464 خانوار در بهارستان صاحب زمین می شوند

464 خانوار در بهارستان صاحب زمین می شوند
Facebook Twitter LinkedIn

۱۶:۱۹ | ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم واگذاری ۳۸ هزار قطعه زمین در شهر جدید بهارستان به متقاضیان گفت: شهر جدید بهارستان از نخستین شهرهایی بود که در نسل شهرهایی همچون پردیس و پرند شکل گرفت.

به گزارش اخبار ساختمان، سعید غفوری، سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم واگذاری ۳۸ هزار قطعه زمین در شهر جدید بهارستان گفت: شهر جدید بهارستان از نخستین شهرهایی بود که در نسل شهرهایی همچون پردیس و هرند شکل گرفت و در حال حاضر ساکنان خوبی دارد.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه طرح جوانی جمعیت به خوبی اجرایی شده است، توضیح داد: ۴۶۴ خانوار در بهارستان صاحب زمین می شوند.

وی افزود: در پویشی که به دست این دولت و وزیر راه و شهرسازی آغاز شده است، تاکنون دو پویش در قالب طرح جوانی جمعیت داشتیم و در پویش سوم که «مهدوی» است، در بهارستان نخستین واگذاری زمین انجام و ۴۶۴ خانوار صاحب زمین می شوند.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران با بیان اینکه مردم ما لایق بهترین ها هستند و باید بهترین ها را برای آنها رقم بزنیم، ادامه داد: بسیار خرسندیم که خانواده های دارای چهار فرزند در این مراسم حضور دارند و در کنار نهضت ملی مسکن، طرح جوانی جمعیت به خوبی اجرا شده است.

غفوری با اشاره به اینکه شهر بهارستان از سال ۶۸ شکل گرفت و در حال حاضر ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد، اظهار کرد: در این شهر ۳۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده که ۱۲ هزار واحد آن در قالب طرح های حمایتی دولت های پیشین بوده است، البته تاکنون ۱۹ هزار واحد مسکونی را تأمین زمین کردیم و ۱۴ هزار واحد کلید خورده و با پیشرفت خوبی در حال ساخت است.


متروی بهارستان ۵۲ درصد پیشرفت دارد


وی ادامه داد: از پروژه های مهم بهارستان متروی این شهر است که تاکنون ۵۲ درصد پیشرفت داشته و باید روش های تأمین منابع مالی آن را تغییر دهیم تا هرچه زودتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران گفت: طرح بیمارستان بهارستان از سوی وزارت بهداشت دچار تغییراتی شده است که امیدواریم بتوانیم مکان مناسب مردم با خدمات روبنایی و زیربنایی مناسب فراهم کنیم.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی


نظرات کاربران
security code
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman