اطلاعیه وزارت راه برای متقاضیان مسکن ملی

اطلاعیه وزارت راه برای متقاضیان مسکن ملی
Facebook Twitter LinkedIn

۱۲:۱۰ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

وزارت راه و شهرسازی طی اطلاعیه ای جزئیات حساب مربوط به واریز آورده متقاضیان طرح ملی مسکن را اعلام کرد.
به گزارش اخبار ساختمان، اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی به شرح زیر است؛

«به اطلاع تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن می‌رساند که هرگونه واریز وجه مربوط به سهم آورده متقاضی طرح اقدام ملی مسکن (اعم از هزینه‌های مربوط به ساخت، آماده‌سازی و ...) می‌بایست صرفاً از طریق حساب مسدودی افتتاح شده به نام متقاضی که اطلاعات آن در پروفایل ایشان در سامانه نیز مشخص گردیده است،‌ صورت پذیرد.

بدیهی است پرداخت هرگونه وجه خارج از این حساب در سرجمع آورده متقاضیان برای تسویه حساب هنگام تحویل واحد محسوب نمی‌شود.»

هفته گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه عمده افتتاح‌های طرح ملی مسکن سال آینده انجام می‌شود، گفته بود: برخی واحدهای طرح ملی مسکن هفته دولت افتتاح می‌شود. افتتاح برخی واحدهای باقیمانده مسکن مهر (حدود 38 هزار واحد) و همچنین طرح ملی مسکن بخشی از برنامه‌های هفته دولت در بخش مسکن است.

محمود محمودزاده با یادآوری این که تعیین تکلیف ثبت‌نام‌کنندگان طرح ملی مسکن در استان‌ها انجام شده است، تصریح کرد: افرادی که فرم «ج» آنها قرمز بوده و عدم مالکیت آنها محرز شناخته شده است به چرخه اقدام ملی مسکن بازمی‌گردند.

وی از تعیین تکلیف تمامی ثبت‌نام‌شدگان طرح ملی مسکن تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: فقط افرادی که واجد شرایط واقعی هستند در این طرح باقی می‌مانند و ردصلاحیت‌شده‌ها در صورتی که نتوانند مدارک مستدلی ارائه کنند از این گردونه خارج خواهند شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی افزود: افرادی که تأیید شرایط نهایی شده و نسبت به واریز وجوه اعلام‌شده به بانک برای افتتاح حساب اقدام ملی، اقدام می‌کنند در پروژه می‌مانند، بدین معنا، کسانی که در مهلت تعیین‌شده نسبت به افتتاح حساب و واریز وجه نیز اقدام نکنند جزو حذف‌شدگان طرح اقدام ملی مسکن به‌شمار می‌روند.

تسنیم
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman