پایان مسقف سازی پایانه علم و صنعت نزدیک است

پایان مسقف سازی پایانه علم و صنعت نزدیک است
Facebook Twitter LinkedIn

۱۳:۱۱ | ۱۴۰۱/۰۵/۰۵

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از مراحل پایانی عملیات مسقف سازی پایانه علم و صنعت با متراژ 1500 مترمربع در این منطقه خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، محمود کرم رودی در این باره گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و رانندگان و بالا رفتن میزان رضایت و امنیت ایشان نقشه اجرایی و فونداسیون ها در مراحل رفع نواقص و تکمیل آن انجام گرفت و پس از تامین اعتبار اقدامات اجرایی این عملیات در 23 فروردین سال گذشته آغاز شد.

 

او در ادامه گفت: با اتمام مرحله ساخت، نصب سازه ها، فونداسیون، تیر ستون های پروژه و... مسقف سازی این پایانه در حال اتمام است.

 

کرم رودی افزود: قابل ذکر است ۸۰۰ متر زیربنا از 1500 متر پایانه علم و صنعت در زیر سقف قرار گرفت و مراحل آن با نصب 14 سازه تیر ستون و تیغه و پوشش سقف انجام پذیرفت.

 

او اضافه کرد: تاکنون تمام مراحل این عملیات انجام و تنها سقف کار روی ستون ها باقی مانده است که به زودی به پایان خواهد رسید.

 

معاون شهردار منطقه 4 در پایان اظهار امیدواری کرد و گفت: امید است با چنین عملیاتی توانسته باشیم قدمی در رضایت و امنیت بیشتر شهروندان و رانندگان زحمتکش برداشته باشیم.

 

نظرات کاربران
security code
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman