انعقاد قرارداد همکاری بین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت ایران خودرو دیزل

انعقاد قرارداد همکاری بین مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و شرکت ایران خودرو دیزل
Facebook Twitter LinkedIn

۱۲:۱۴ | ۱۴۰۱/۱۱/۰۵

به منظور ترویج فرآیند بهره مندی مضاعف از فناوری های نوین روسازی در پروژه های متنوع صنعتی، سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و هیئت کارشناسی همراه، در آیین عقد قرارداد ارائه خدمات مشاوره و نظارت عالیه در اجرای پروژه بهسازی معابر شرکت ایران خودرو دیزل حضور یافتند.

به گزارش اخبار ساختمان، به منظور ترویج فرآیند بهره مندی مضاعف از فناوری های نوین روسازی در پروژه های متنوع صنعتی، سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و هیئت کارشناسی همراه، در آیین عقد قرارداد ارائه خدمات مشاوره و نظارت عالیه در اجرای پروژه بهسازی معابر شرکت ایران خودرو دیزل حضور یافتند.

در این مراسم که با حضور رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و جمعی از مدیران اجرایی شرکت ایران خودرو دیزل انجام پذیرفت، توسلی‌مهر مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل با ابراز خرسندی از نظارت عالیه مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در فرآیند بهسازی معابر محوطه کارخانه شرکت ایران خودرو دیزل، از ارائه خدمات پژوهشی ارزنده از سوی مرکز به عنوان عالی ترین مرجع انجام تحقیقات کاربردی کشور در حوزه های مختلف حمل و نقل، راه، مسکن و شهرسازی تقدیر کرد.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارش اجمالی از آخرین فعالیت های این شرکت، از افزایش چند برابری تولیدات متنوع ایران خودرو دیزل در سال های اخیر به خصوص در سال جاری خبر داد.

در بخش دیگری از این مراسم، فرایند پیاده سازی فناوری های نوین روسازی و تثبیت نقشه پهنه بندی قیر عملکردی (PG) کشور در قالب ارائه تخصصی در اختیار حاضران در نشست قرار گرفت.

حیدری سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی نیز در این جلسه ضمن معرفی اجمالی وظایف و اقدامات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در حوزه بهره مندی مضاعف از فناوری های نوین به ویژه در عرصه روسازی کشور، از توجه مدیریت ارشد شرکت ایران خودرو دیزل برای بهره مندی از آخرین فناوری های نوین روسازی و ساخت و ساز در پروژه های متنوع عمرانی این شرکت، تقدیر کرد.

وی اشاعه این رویکرد علمی و پژوهشی و نوع نگاه را، لازمه انجام تمامی پروژه های عمرانی پهنه صنعتی کشور دانست.

حیدری آمادگی کامل مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برای ارائه خدمات متنوع علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف عمرانی، ساخت و ساز و تحقیقاتی برای بدنه صنعتی کشور و به ویژه شرکت های تولیدی دانش بنیان را، در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین نامگذاری شده است، مورد تاکید قرار داد.

خاطرنشان می شود در پایان این آیین، سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و هـیئت همراه از خطوط مختلف تولید شرکت ایران خودرو دیزل بازدید فنی به عمل آوردند.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman