میزان پیشرفت نهضت مسکن در روستاها اعلام شد

میزان پیشرفت نهضت مسکن در روستاها اعلام شد
Facebook Twitter LinkedIn

۱۵:۱۶ | ۱۴۰۲/۰۳/۰۸

معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه واحدهای نهضت ملی در حال اجرا در روستاهای کشور به ۲۶۸ هزار واحد رسید از تکمیل و بهره برداری ۵۰ هزار واحد جدید تا شهریور امسال خبر داد و گفت: تا شهریورماه تعداد واحدهای تکمیلی و تحویلی در روستاها به ۱۹۰ هزار واحد خواهد رسید.

به گزارش اخبار ساختمان، مجید جودی معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن در روستاها و پیشرفت فیزیکی آنها گفت: هم اینک ۲۶۸ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن وارد فاز عملیاتی و اجرایی شده است. در حال حاضر مصوبه سال گذشته نهضت ملی در حال اجراست که با ابلاغ مصوبه سال جاری تعداد واحدهای در دست اجرا سرعت بیشتری می گیرد.


۵۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن روستایی تا نیمه نخست امسال افتتاح می شود


معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص بهره برداری و تحویل واحدهای نهضت ملی به روستاییان توضیح داد: تاکنون ۱۴۰ هزار واحد نهضت ملی مسکن در روستاها به متقاضیان واگذار شد و در برنامه است تا شهریورماه سال جاری ۵۰ هزار واحد دیگر در روستاها به متقاضیان تحویل شود.


احداث و تحویل ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان طی سال جاری


جودی در خصوص اجرای مسکن محرومان در کشور نیز که جزو تکالیف آن بنیاد است بیان کرد: مقرر است تا در سال جاری ۴۰ هزار واحد مسکن محرومان تا پایان سال احداث و تحویل شود. بنیاد مسکن در این خصوص اقدام به ساخت خواهد کرد و برای واحدهای نهادهای حمایتی از کمک های بلاعوض همان نهادها استفاده خواهد شد.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman