دستور رئیسی در خصوص مسکن نیروهای مسلح

دستور رئیسی در خصوص مسکن نیروهای مسلح
Facebook Twitter LinkedIn

۱۶:۰۹ | ۱۴۰۲/۱۲/۲۶

رییس‌جمهور در پانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن بر تداوم تلاش جهادی همه دست اندرکاران بخش مسکن برای به ثمر رسیدن اهداف دولت در این بخش، تاکید کرد.

به گزارش اخبار ساختمان، سیدابراهیم رییسی در پانزدهمین نشست شورای عالی مسکن محوری ترین عنصر در نیروهای مسلح را نیروی انسانی دانست و گفت: در نیروی انسانی موضوع انگیزه و آرامش بسیار حائز اهمیت است. نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مظهر اقتدار کشور و نظام هستند و از عناصر اصلی برای اقتدار کشور و نظام محسوب می شوند.


تلاش جهادی همه دست اندرکاران مسکن تداوم یابد


وی تفاهمی را که امروز میان وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امضا شد، در شتاب بخشیدن به تامین زمین و ساخت واحدهای مسکونی توسط نیروهای مسلح بسیار مفید و راهگشا دانست و با قدردانی از همه تلاش های صورت گرفته در این راستا، خواستار تداوم تلاش جهادی همه دست اندرکاران ساخت مسکن در نیروهای مسلح و دیگر بخش ها برای به سرانجام رسیدن نهضت ملی مسکن شد.

وی گفت: بالاترین مصرف در سبد زندگی به مسکن اختصاص دارد و سهم به سزایی دارد و تامین مسکن برای نیروهای مسلح می تواند آرامش را برای آنان فراهم آورد. همت ستاد کل نیروهای مسلح و فرماندهان محترم عالی با همکاری وزارت راه و شهرسازی و استانداری ها برای تامین مسکن قابل تقدیر است.

رئیسی بیان کرد: امروز خرسندیم که ۱۰ هزار واحد مسکونی به نیروهای مسلح تحویل می شود. همچنین آغاز ۱۴ هزار واحد مسکونی را با نام شهید بزرگ ماه مبارک رمضان امیرالمومنین (ع) رقم می زنیم.

رئیس جمهوری بیان کرد: امروز خرسندیم که ۱۰ هزار واحد مسکونی تحویل می شود.

گفتنی است، در جلسه شورای عالی مسکن امروز ۱۰ هزار و ۹۴ واحد از واحدهای مسکونی احداث و به مالکان واگذار شد، همچنین عملیات احداث ۱۴ هزار واحد مسکونی جدید نیز رسما آغاز شد.

در این جلسه مهرداد بذرپاش، احمد وحیدی و امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزرای راه و شهرسازی، کشور و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و همچنین سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سردار موسوی فرمانده کل ارتش، سردار سلامی فرمانده کل سپاه و سردار احمدرضا رادان فرمانده کل نیروی انتظامی نیز حضور دارند.

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman