سرپرست اداره کل رفاه شهرداری تهران اعلام کرد:

واگذاری 25 هزار مسکن به کارکنان شهرداری تهران

واگذاری 25 هزار مسکن به کارکنان شهرداری تهران
Facebook Twitter LinkedIn

۱۶:۲۹ | ۱۴۰۳/۰۴/۱۶

سرپرست اداره‌کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از واگذاری ۲۵۰۰۰ واحد مسکونی به کارکنان شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش اخبار ساختمان، میثم حسینقلی زاده در جلسه کارگروه مسکن که با حضور مدیران اداره کل رفاه، سازمان نوسازی، املاک و مستغلات برگزار شد، با بیان اینکه تخصیص مسکن به کارکنان همواره به عنوان یکی از اولویت های این اداره کل مطرح بوده، اجرایی شدن آن را در سال جاری قطعی دانست و گفت: توجه به سرمایه انسانی جز با عملی کردن مطالبات به حق ایشان میسر نیست و از این حیث، این مهم که وعده اجرای آن پیشتر بیان شده بود، به زودی محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسکن همواره به عنوان مهمترین مطالبه کارکنان در تمام نظرسنجی های صورت گرفته مطرح بوده است، افزود: باتدبیر شهردار تهران ان‌شاءالله، طرح ساخت و واگذاری ۲۵ هزار واحد برای کارکنان این نهاد آغاز خواهد شد.

سرپرست اداره کل رفاه شهرداری تهران تصریح کرد: بنا بر اعلام شهردار تهران در این طرح همه کارکنانی که تا پیش‌ از این از پروژه های قبلی مسکن بهره مند نشده اند، با کمترین قیمت در تهران صاحبخانه خواهند شد.

تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، حسینقلی زاده با تأکید بر اینکه واگذاری مسکن به تمامی همکاران مشمول بر اساس اولویت های تعیین شده صورت خواهد گرفت، اظهارکرد: خبرهای خوشی در خصوص ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان در راه است و به زودی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

ایسنا


برچسب ها:

شهرداری تهران 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman