مدیرعامل شهر جدید پرند خبر داد:

۷۰۰واحد مسکن مهر پرند بدون متقاضی

۷۰۰واحد مسکن مهر پرند بدون متقاضی
Facebook Twitter LinkedIn

۲۰:۱۳ | ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

مدیرعامل شهر جدید پرند گفت: ۷۰۰ واحد مسکن مهر پرند به دلیل مراجعه نکردن متقاضیان خالی از سکنه مانده است.
به گزارش اخبار ساختمان، وطن‌خواهی مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه در شهر جدید پرند تعداد واحدهای مسکن مهر خالی نسبت به شهر جدید پردیس بیشتر است، گفت: ۲هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر مربوط به کوزو وجود داشته که تاکنون هزار و ۵۰۰ واحد از این تعداد تحویل متقاضیان داده شده است.

او افزود: ۷۰۰ واحد مسکن مهر بدون متقاضی باقی مانده که در حال رایزنی برای تکمیل آورده از سوی آنها هستیم.

وطن‌خواهی با اشاره به اینکه ۱۶ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند باقی مانده است، گفت: حدود ۳ تا ۴ هزار واحد از این تعداد مشکل فنی و حقوقی داشته‌اند که با دستگاه‌های مختلف از جمله قوه قضاییه در حال رایزنی برای رفع آنها هستیم.

او گفت: به طور معمول از واحدهای که تحویل داده می شود تنها ۴۰ تا ۵۰ درصد از آنها ساکن می شوند و مابقی برای مالکانی است که از آن عنوان خانه دوم از این واحدها استفاده می‌کنند.

مدیرعامل شهر جدید پرند افزود: حدود ۱۰۰ واحد از تعدادی که خالی از سکنه است در قالب تفاهم‌نامه‌ای به کمیته امداد واگذار شده است.

وطن‌خواهی با بیان اینکه به هیچ عنوان قیمت‌های تمام شده واحدهای مسکن مهر را افزایش نداده‌ایم، گفت: برخی از پیمانکاران همواره درخواست‌ افزایش قیمت داده بودند که با آنها موافقت نشده است.

او در باره خرید عرصه در واحدهای مسکن مهر پرند هم گفت: خوشبختانه فروش عرصه در واحدها ادامه دارد و این فرصتی است که امسال برای متقاضیان در بودجه فراهم شده و ممکن است در سال آینده چنین فرصتی برای آنها ایجاد نشود.

مدیر عامل شهر جدید پرند تأکید کرد: همواره به متقاضیان اعلام کرده‌ایم که هزینه‌های عرصه در بخش محوطه‌سازی و آسفالت معابر استفاده می‌شود بنابر این شایع‌هایی که این هزینه‌ها در بخش‌های دیگر مصرف می‌شود کاملاً تکذیب می‌کنیم.

او افزود: در طرح اقدام ملی حدود ۷ هزار و ۴۰۰ واحد ر آماده سازی شده نقشه های آن اجرایی شده شده و ثبت‌نام آن همزمان با استان تهران انجام می شود.

باشگاه خبرنگاران

برچسب ها:

مسکن ،مهر ،پرند 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman