شهردار قم تاکید کرد:

لزوم برخورد با نماهای ساختمانی ناهمگون

لزوم برخورد با نماهای ساختمانی ناهمگون
Facebook Twitter LinkedIn

۱۵:۵۰ | ۱۳۹۸/۱۰/۰۳

شهردار قم گفت: بارها تأکید داشته‌ایم که کمیسیون سیما و منظر شهری به طور جدی باید وارد شده و اجازه پایان کار به نماهای ناهمگون با شرایط قم در این شهر داده نشود.
به گزارش اخبار ساختمان، سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در نشست صمیمی معتمدین شهر مقدس قم و مدیریت شهری و آئین تکریم و معارفه معاون فنی و عمرانی شهردار و مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری که در سالن همایش‌های رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به حواشی مختلفی که در دوره کاری تیم مدیریتی فعلی شهرداری قم ایجاد شد، اظهار کرد: بودجه شهرداری قم ۷۰۰ میلیارد تومان بود و امروز بودجه شهرداری به بیش از ۲ هزار میلیارد تومان رسیده است و این در حالی است که مشکلات فراوان مالی در کشور وجود دارد.

شهردار قم با تأکید بر اینکه قم باید در تراز شأن خود پیش برود، گفت: باید قم در حد و تراز جهان شهر شیعی ساخته شده و پیشرفت کند.

سقائیان نژاد با بیان اینکه ۲۵ ارگان مختلف بر شهر حکمرانی می‌کنند، خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه شهری وجود ندارد و همین امر موجب می‌شود مسائلی در مدیریت به وجود آید.

سالانه ۳۰۰ هزار تن آسفالت در معابر شهر قم توزیع می‌شود

وی با بیان اینکه سالانه ۳۰۰ هزار تن آسفالت در معابر شهر قم توزیع می‌شود، گفت: این در حالی است که در تهران در سال ۳۰۵ هزار تن آسفالت توزیع می‌شود و متأسفیم که همین آسفالت که سرمایه مردم و برای رفاه مردم است هر روز دستخوش تخریب از سوی دستگاه‌های مختلف می‌شود.

شهردار قم با تاکید بر اینکه حدود ۶۰ درصد بودجه شهرداری وابسته به فروش تراکم است، بیان کرد: چرا باید نماهای کذایی رومی در قم اجرا شود با وجود نمادهای غربی که در آن استفاده می‌شود اما دست ما بسته است.

سقائیان نژاد گفت: بارها تاکید داشته‌ایم که کمیسیون سیما و منظر شهری به طور جدی باید وارد شده و اجازه پایان کار به نماهای ناهمگون با شرایط قم در این شهر داده نشود.

مهر

برچسب ها:

نما ،ساختمان ،قم ،شهرداری 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman