متقاضیان نهضت مسکن مراقب پیامکهای جعلی باشند

متقاضیان نهضت مسکن مراقب پیامکهای جعلی باشند
Facebook Twitter LinkedIn

۱۳:۰۹ | ۱۴۰۱/۰۳/۰۲

معاونت مسکن و ساختمان طی اطلاعیه ای از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در خواست کرد تا از باز کردن هرگونه پیامک دریافتی از شماره های شخصی با موضوعاتی همچون واریز وجه خودداری کنند.

به گزارش اخبار ساختمان، معاونت مسکن و ساختمان طی اطلاعیه ای از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن، درخواست کرد تا از باز کردن هرگونه پیامک دریافتی از شماره های شخصی با موضوعاتی همچون واریز وجه خودداری کنند.

 

در این اطلاعیه، معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی از هموطنان خواسته است با توجه به اینکه در برخی استان های کشور پیامک واریز وجه از شماره های ناشناس به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن ارسال شده که محتمل بر کلاهبرداری از متقاضیان و بروز نارضایتی و عدم اطمینان مردم به دستگاه اجرایی است، مراقب این پیام ها باشند.

 

همچنین در بخش دیگری از این اطلاعیه تاکید شده است که متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن، لازم است آگاه باشند که هرگونه پیامک دریافتی از شماره های شخصی با موضوعاتی همچون واریز وجه، جعلی و به قصد کلاهبرداری و سرقت اطلاعات حساب آنها بوده و لازم است متقاضیان از باز نمودن لینک های ارسالی در این پیامک ها و یا واریز وجه به شماره های اعلامی در آنها اکیداً خودداری کنند.

 

پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

 

برچسب ها:

طرح نهضت ملی مسکن 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman