متروی پرند تا پایان امسال افتتاح می شود

متروی پرند تا پایان امسال افتتاح می شود
Facebook Twitter LinkedIn

۱۵:۴۲ | ۱۴۰۱/۰۸/۲۸

مسوولان در حالی وعده کرده اند که متروی پرند تا پایان امسال افتتاح می شود که بیش از یک دهه از کلنگ زنی آن می گذرد.

به گزارش اخبار ساختمان، بررسی ها نشان می دهد بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره مسوولان وعده کرده اند، متروی پرند، تا پایان سال جاری افتتاح و بهره برداری از این پروژه آغاز شود.

مسعود درستی مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای مترو پرند، اعلام کرد: تکمیل خط مترو تهران- پرند تا پایان سال جاری انجام می شود. در این زمینه تمام امکانات موجود را به کار گرفته ایم. برای تکمیل خط مترو در بخش حدفاصل فرودگاه امام خمینی(ره) تا شهر جدید پرند اقدامات لازم در حال انجام است و کار با جدیت دنبال می شود. موضوع بهره برداری از خط مترو پرند یکی از درخواست های جدی شهروندان است.

بر اساس این گزارش، مدیران شهری نیز وعده افتتاح ایستگاه مترو پرند را تا چهار ماه آینده داده اند.

محمد آقامیری رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران در این باره می گوید که شهرداری مصوبات خوبی از شورای شهر گرفته است و می تواند با اجرایی کردن آنها مشکلات مالی پروژه ها را مرتفع کند. البته دقت داشته باشید که درآمد اصلی شهرداری تهران در سه تا چهار ماه پایانی سال محقق می شود و باید منتظر باشیم که در آن زمان بودجه به پروژه های عمرانی تزریق شود. اما در خصوص مترو پرند هم باید بگویم پیمانکار در حال انجام وظایف خود است؛ اما تا پایان سال جاری وعده افتتاح یک خط مترو پرند داده شده است، این در حالی است که باید تلاش کنیم هر چه زودتر ساخت خط دوم نیز آغاز شود.

دنیای اقتصاد

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman