تصاویر برج مسکونی مجلل برند بنتلی منتشر شد

تصاویر برج مسکونی مجلل برند بنتلی منتشر شد
Facebook Twitter LinkedIn

۱۵:۴۹ | ۱۴۰۱/۱۱/۲۵

ساخت یک برج مسکونی مجلل در ایالات متحده آمریکا در حالی آغاز خواهد شد که معماری آن به ساکنان اجازه می دهد مستقیما با اتومبیل وارد آپارتمان در هر یک از طبقات برج شوند.

به گزارش اخبار ساختمان، تصاویری که هفته جاری از معماری برج مسکونی مجلل «بنتلی» در «میامی» منتشر شده اند، طراحی آسانسورهایی را نشان می دهند که به ساکنان اجازه می دهند با اتومبیل خود مستقیماً وارد آپارتمان هایشان در تمام طبقات برج شوند.

این آسمانخراش ۶۱ طبقه ای که در «میامی» واقع شده است، درحقیقت پروژه مشترک شرکت معماری «Sieger Suarez»، شرکت «Dezer Development» و شرکت بریتانیایی تولید اتومبیل «بنتلی» است.

با اینکه این پروژه در سال ۲۰۲۱ معرفی و در سال ۲۰۱۹ طراحی شده بود، اما تصاویر نحوه عملکرد آسانسور اتومبیل ها به تازگی منتشر شده است.

 

برج مسکونی برند بنتلی
 

هر یک از آپارتمان های این برج بیضی شکل ۲۲۸ متری سه یا چهار پارکینگ اتومبیل خواهند داشت که به آپارتمان ها متصل هستند. این پارکینگ ها از طریق یکی از چهار آسانسور از طبقه همکف قابل دسترسی هستند و دارای ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی و همچنین فضای ذخیره خواهند بود.

این آسمانخراش نخستین بنای مسکونی برند «بنتلی» خواهد بود. طبق برنامه ریزی ها ساخت این بنا در سال جاری آغاز و تا سال ۲۰۲۶ به پایان خواهد رسید. در مجموع بیش از ۲۰۰ آپارتمان در داخل این برج ساخته می شود.

 

آسمانخراش برند بنتلی
 

ایسنا


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman