5900 واحد مسکونی در شرق زنجان ساخته می شود

5900 واحد مسکونی در شرق زنجان ساخته می شود
Facebook Twitter LinkedIn

۰۹:۱۷ | ۱۴۰۱/۱۲/۲۵

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در سایت شرق زنجان پنج هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی در قالب پروژه نهضت ملی مسکن در دست ساخت است.

به گزارش اخبار ساختمان، اصغر اسماعیلی در حاشیه بازدید از پروژه های نهضت ملی مسکن در شرق زنجان، گفت: در سایت شرق زنجان پنج هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی در قالب پروژه نهضت ملی مسکن در دست ساخت است.

وی ابراز داشت: این پروژه ها در زون های m۱ تا m۶ تعریف شده و در حال ساخت است و پیشرفت کاری پروژه ها با توجه به زمان شروع پروژه ها متفاوت است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: در تامین مالی پروژه های نهضت ملی مسکن توسط شبکه بانکی مشکلی نداریم و به نسبت پیشرفت فیزیکی پروژه ها، تسهیلات بانکی تزریق شده و خواهد شد و همچنین با توجه به میزان قرار دادی که بسته می شود تامین اعتبار هم شده است و به تناسب پیشرفت فیزیکی پروژه ها تسهیلات بانکی هم تزریق می شود.

اسماعیلی تاکید کرد: از خردادماه سال آینده پروژه ها فاز بندی شده و به صورت تدریجی به متقاضیان تحویل داده می شود و آورده متقاضیان و تسهیلات بانکی دو فاکتور مهم در ساخت واحدهای مسکونی است و باید متقاضیان در این مهم مشارکت و همراهی لازم را داشته باشند.

وی گفت: خوشبختانه در استان زنجان، پروژه های نهضت ملی مسکن فاز بندی شده است و تعداد واحدهای مسکونی قابل تحویل برای هر پروژه در هر سه ماه طی سال آینده مشخص شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد: ما آمادگی کامل برای تحویل واحدهای مسکونی در زنجان را داریم و براساس مدیریت و برنامه ریزی که انجام شده زمان بندی پروژه ها و تعداد اقساطی که باید توسط متقاضی پرداخت شود مشخص شده است که در این خصوص انتظار داریم متقاضیان همراهی لازم را داشته باشند.

اسماعیلی افزود: شرایط و اوضاع اقتصادی متقاضیان را درک می کنیم و متقاضیان به این امر مهم توجه کنند که هر چقدر زودتر آورده های خود را واریز کنند تحویل و اتمام پروژه ها هم به تبع سریع تر اجرا می شود.

وی تاکید کرد: متقاضیان اگر به موقع آورده خود را پرداخت کنند قیمت تمام شده هم با توجه به شرایط بازار پایین خواهد بود و این مهم به نفع متقاضیان است و متناسب با آورده مردمی پروژه ها هم تحویل داده می شود.

مهر


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman