هزینه اجاره نشینی در شهرک غرب چقدر است؟

هزینه اجاره نشینی در شهرک غرب چقدر است؟
Facebook Twitter LinkedIn

۰۹:۳۱ | ۱۴۰۳/۰۴/۱۷

شهرک غرب یکی از مناطق خوش نشین تهران است که امروزه به دلیل افزایش قیمت خانه دیگر خرید آپارتمان و یا هر ملک دیگری در این منطقه به رویا تبدیل شده است. در عین حال بسیاری از افراد به دلیل موقعیت خوب این منطقه و دسترسی های آن، زندگی در شهرک غرب را به باقی مناطق ترجیح می دهند.

به گزارش اخبار ساختمان، در این گزارش مقدار بودجه ای که برای رهن و اجاره یک خانه 100 متری در شهرک غرب به آن نیاز است را بررسی کنیم.


رهن و اجاره آپارتمان 100 متری در شهرک غرب


یک واحد آپارتمان 100 متری با سال ساخت 1393 فول بازسازی شده، با ودیعه 500 میلیون تومان و اجاره ماهی 40 میلیون تومان قابل اجاره است. این خانه 2 اتاق خواب دارد و به گفته مالک رو به آفتاب است و ویوی خوبی هم دارد.

همچنین یک واحد آپارتمان 100 متری دوخوابه، در خیابان دادمان و بدون آسانسور، با 400 میلیون تومان ودیعه و ماهیانه 40 میلیون تومان اجاره داده می شود. این واحد در طبقه نخست یک ساختمان پنج طبقه قرار دارد.

از سوی دیگر، آپارتمان 100 متری در خیابان فلامک که در سال 1400 ساخته شده، با اجاره ماهیانه 62 میلیون تومان و ودیعه 700 میلیون تومانی قابل انعقاد قرارداد است. این واحد دوخوابه در طبقه سوم واقع شده و روف گاردن و لابی هم دارد.


رهن و اجاره آپارتمان بالای 100 متر در شهرک غرب


یک واحد آپارتمان 105 متری دوخوابه، در برج های شهرک غرب که در طبقه چهارم قرار دارد و در سال 1393 ساخته شده، برای اجاره آگهی شده است. این واحد با آسانسور و پارکینگ و انباری با ودیعه 500 میلیون تومانی و ماهی 50 میلیون تومان اجاره داده می شود.

همچنین آپارتمان 110 متری واقع در خیابان فلامک شمالی، که 6 سال سن دارد و در طبقه چهارم واقع شده نیز یکی دیگر از آپارتمان های قابل اجاره در این منطقه است. این واحد با نورگیری عالی سالن و 2 اتاق‌ خواب با ماهی 55 میلیون تومان کرایه و 500 میلیون تومان ودیعه در املاک موجود است.

یک واحد دیگر در فلامک با متراژ 101 با آسانسور و انباری اما بدون پارکینگ با 300 میلیون تومان ودیعه و ماهی 57 میلیون تومان قابل اجاره است.

در همین منطقه، آپارتمان ۱۱۰ متری با ۲ اتاق خواب و به‌صورت مبله با آسانسور، سونا و جکوزی و سالن ورزش با ودیعه 300 میلیون تومانی و ماهی 40 میلیون تومان اجاره داده می شود.

در برج هرمزان نیز یک واحد دوخوابه 30 سال ساخت با متراژ 110 متر بانورگیر عالی با شیشه های دوجداره، زمین بازی کودکان و بزرگسالان، با 500 میلیون تومان ودیعه و ماهی 54 میلیون تومان قابل اجاره است.


رهن و اجاره آپارتمان بالای 150 متر در شهرک غرب


160 متر آپارتمان سه اتاق خوابه در شهرک غرب در برج اریکه و کلید نخورده با مبلغ چهار میلیارد تومان رهن کامل داده می شود. این واحد فول امکانات رو به آفتاب، استخر، سونا خشک و بخار و جکوزی هم دارد. همچنین آپارتمان ۱۹۵ متری، در مهستان، فول بازسازی شده بدون آسانسور با ماهی 90 میلیون تومان و ودیعه یک میلیارد تومانی اجاره داده می شود. این واحد در طبقه نخست قرار دارد.

۱۷۱ متر آپارتمان در برج هرمزان که بازسازی هم شده، قابل اجاره است. این واحد با سه اتاق خواب و کابینت هایگلس و کف پارکت را می توان با یک میلیارد تومان و ماهی 85 میلیون تومان اجاره کرد. همچنین ۲۰۰ متر آپارتمان سه خوابه در طبقه 9 یک برج 15 طبقه، با ویو ابدی و سالن ورزش مجهز و حرفه ای، ماهی 170 میلیون تومان با یک میلیارد تومان ودیعه اجاره داده می شود.

کاماپرس


اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman