مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تشریح کرد:

جزئیات ثبت‌نام طرح جهش مسکن در بوشهر

جزئیات ثبت‌نام طرح جهش مسکن در بوشهر
Facebook Twitter LinkedIn

۱۰:۴۳ | ۱۴۰۰/۰۹/۱۴

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از ساخت سالانه ۱۳ هزار واحد در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۱۶ هزار نفر در طرح جهش تولید مسکن استان بوشهر نام‌نویسی کرده‌اند.
به گزارش اخبار ساختمان، فرزاد رستمی در ادامه گفت: یکی از برنامه‌های مهم دولت، تأمین مسکن برای افراد فاقد مسکن است که در این راستا چهار میلیون واحد مسکونی طی چهار سال احداث می‌شود.

وی سهم استان بوشهر در این طرح را ۵۰ هزار واحد عنوان کرد و ادامه داد: دولت با تسهیل شرایط و ارائه خدمات مناسب و تسهیلات مورد نیاز، زمینه را برای خانه‌دار شدن مردم در نقاط مختلف فراهم کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از تأمین زمین مورد نیاز برای این طرح در استان خبر داد و بیان کرد: تاکنون ۱۶ هزار نفر در استان بوشهر در طرح جهش تولید مسکن نام نویسی کرده‌اند.

ساخت سالانه ۱۳ هزار واحد

وی با اشاره به احداث ۱۰ هزار واحد در روستاهای استان بوشهر خاطرنشان کرد: ۴۰ هزار واحد مسکونی نیز در سطح شهرهای استان بوشهر احداث خواهد شد.

رستمی از ساخت سالانه ۱۳ هزار واحد مسکونی در استان خبر داد و بیان کرد: ارائه خدمات به متقاضیان خودمالکی از دیگر برنامه‌ها است که انتظار داریم با استقبال مردم استان روبرو شود.

وی افزود: بر اساس این طرح افرادی که در محدوده بافت فرسوده شهرها ملک یا زمین دارند و سایر افرادی که در سایر نقاط شهرها از خود شان زمین ملکی دارند نیز می‌توانند با استفاده از تسهیلات بسیار خوب و کم بهره و باز پرداخت دراز مدت این طرح برای ساخت مسکن استفاده کنند.

مهر
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman