انواع نرده حفاظ ساختمان برای امنیت بیشتر

انواع نرده حفاظ ساختمان برای امنیت بیشتر
Facebook Twitter LinkedIn

۲۰:۲۹ | ۱۳۹۸/۰۵/۳۱

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ روی دیوار ، حفاظ پنجره، حفاظ درب آکاردئونی از جمله انواع حفاظ‌های ساختمان هستند.
به گزارش اخبار ساختمان، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ روی دیوار ، حفاظ پنجره، حفاظ درب آکاردئونی از جمله انواع حفاظ‌های ساختمان هستند.

حفاظ شاخ گوزنی

امروزه برای امنیت در منازل و مکان های تجاری از سیستم‌ هایی مانند فنسهای الکتریکی، قفل‌های الکترونیکی، دوربین‌های مداربسته، انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته‌ای، حفاظ آبشاری، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزنی و … استفاده می‌شود.

توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.

حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ نرده های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از متریال فلزی که در اشکال مختلف خم کاری و ساخته شده است. سر این حفاظ ها شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر دیوار ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن نوک حفاظ و همچنین ساختار آن باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

حفاظ پنجره

یکی دیگر از راه های محافظت از ساختمان، استفاده از حفاظ پنجره fence shield window می باشد. در سال های اخیر دزدان برای ورود به ساختمان از طریق پنجره بسیار آسان شده است. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره می باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود، موجب زیبایی ساختمان شما خواهد شد.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به جهت امنیت برای روی درب آپارتمان بصورت کشویی بهترین و امن ترین حفاظ منزل است که بصورت تاشو و ریلی جمع و باز می‌شود و فضا را اشغال نمیکند . این درب از متریال های متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می‌شود. شما باید برحسب نیازتان با توجه به لیست زیر انتخاب و با ما تماس بگیرید و سفارش دهید.

ایلنا

برچسب ها:

ساختمان ،امنیت 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman