مدیر کل دفتر فنی استانداری زنجان خبر داد:

آغاز عملیات ساخت مسکن ملی در زنجان

آغاز عملیات ساخت مسکن ملی در زنجان
Facebook Twitter LinkedIn

۱۹:۱۷ | ۱۳۹۸/۱۱/۰۷

مدیر کل دفتر فنی استانداری زنجان،گفت: عملیات اجرایی ساخت هزار و ۳۰۰ واحد مسکن طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان آغاز شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، اسرافیل نیازی به اجرای طرح ملی اقدام مسکن اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی ساخت هزار و ۳۰۰ واحد مسکن طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان آغاز شده است.

وی اظهار کرد: عملیات اجرایی ساخت بقیه واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی مسکن هم به صورت رسمی از دهه فجر آغاز می‌شود.

مدیر کل دفتر فنی استانداری زنجان، در خصوص ثبت نام این طرح در استان زنجان، گفت: در استان برخی از افراد شرایط لازم را نداشتند و این افراد حذف شدند و افراد دیگر جایگزین می‌شوند.

نیازی ابراز کرد: پالایش لازم از این طرح انجام می‌شود و افرادی که شرایط لازم را دارند از این طرح می‌توانند استفاده کنند و با ریزش افرادی که شرایط لازم را ندارند ثبت نام دوباره انجام خواهد شد.

وی از اختصاص ۱۳ هزار و ۳۰۰ سهمیه در قالب طرح اقدام ملی تولید مسکن به استان زنجان خبر داد و گفت: سهمیه استان قبل از این در قالب بافت‌های فرسوده تنها هفت هزار واحد بود.

مدیر کل دفتر فنی استانداری زنجان، با بیان اینکه این سهمیه برای استان زنجان در زمینه پروژه‌های حمایتی و در قالب ثبت‌نام طرح اقدام ملی تولید مسکن ۹ هزار و ۹۲۰ واحد بوده و سهمیه‌ای که برای پروژه‌های مشارکتی در این زمینه اختصاص یافته ۶۸۰ واحد مسکونی است.

نیازی یاد آورشد: سهمیه احداث و نوسازی مسکن در بافت‌های فرسوده استان زنجان دو هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی است.

مهر

برچسب ها:

طرح اقدام ملی ،مسکن ،زنجان 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman