افزایش شدید عوارض ساختمانی در گنبدکاووس

افزایش شدید عوارض ساختمانی در گنبدکاووس
Facebook Twitter LinkedIn

۱۱:۰۷ | ۱۴۰۱/۰۲/۱۷

رئیس انجمن صنفی انبوه سازان مسکن ‌گنبدکاووس گفت: عوارض ساختمانی در گنبدکاووس بالا رفته و این مسأله به طور مستقیم بر قیمت تمام شده ساختمان و عوامل وابسته تأثیرگذار است.

به گزارش اخبار ساختمان، علیرضا کاشانی در ادامه اضافه کرد: عوارض ساختمان در شهرستان گنبدکاووس بالا رفته و باید از شهرداری پرسید که با کدام منطقی پروانه ساختمان را چندین برابر کرده اید.

 

رئیس انجمن صنفی انبوه سازان مسکن ‌گنبدکاووس افزود: افزایش عوارض مستقیما بر روی افزایش قیمت مسکن و بسیاری از عوامل وابسته تاثیر گذاشته و قطعا در شرایط اخیر معیشتی مردم به صلاح شورای شهر و شهردار نیست.

 

کاشانی اضافه کرد: اعضای شورای شهر گنبدکاووس باید پاسخگوی گرانی ملک در شهر باشند و مکانیزم افزایش چند برابری را برای شهروندان و سازندگان توضیح دهند.

 

رئیس انجمن صنفی انبوه سازان مسکن ‌گنبدکاووس گفت: آیا شهردار و شورای شهر به اثرات مخرب افزایش ناگهانی قیمت املاک و عدم توانایی مستاجران و مزدوجین جدید برای تهیه ملک فکر کرده اند؟

 

وی بیان کرد: در سالی که رهبر معظم انقلاب، توجه ویژه ای به تولید کرده اند، چگونه انبوه سازان گنبدی این شعار را محقق کنند و آیا اساسا این رفتار بدور از تفکر، مغایر با نظرات و بیانات معظم اله در باب افزایش تولید نیست؟

 

کاشانی با بیان این که این رفتار تولیدکنندگان و مردم را نگران کرده است، اضافه کرد: امیدواریم در این مصوبه بازنگری شده زیرا در غیر این صورت دود اثرات مخربش در چشم همه خواهد رفت.

 

بازار

 

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman