ایده هایی برای تزئین دیوارهای ساده

ایده هایی برای تزئین دیوارهای ساده

21:36 | 1398/06/11

دیوار های ساده دکوراسیون داخلی خانه را سرد و بی روح می کنند اما با یکسری ایده جالب می توان نمای اتاق را جذاب تر نمود.
در این مقاله به شما می گوییم با لوازمی که در خانه دارید چگونه می توانید دیوار های ساده را با بودجه کمی تزیین کنید.
تزیین دیوار با روسری های رنگی

دو یا چند عدد از روسری های تان که رنگی هستند و دیگر از آنها استفاده نمی کنید روی یک صفحه طلقی با دقت بچسبانید و برای تزیین دیوار از آن استفاده کنید. این ایده یک ایده جالب برای دکوراسیون اتاق خواب تان است.

تزیین دیوار با طرح های سه بعدی

یک تکه ( حدود 40 در 40 سانت ) از کاغذ طرح دار سه بعدی را بریده و روی دیوار اتاق تان نصب کنید. این ایده برای اتاق کار بسیار مناسب است.

تزیین دیوار با ظروف چینی قدیمی

طروف چینی قدیمی یکی از وسایلی هستند که برای تزیین بسیار مناسبند. می توانید برای تزیین، آنها را روی میزهای اتاق نشیمن و ناهار خوری قرار دهید. ولی ایده بهتر و امن تر این است که با گیره های مخصوص دیواری آنها را به دیوار اتاق تان نصب کنید. این ایده برای ودکوراسیون اتاق نشیمن ناهار خوری بسیار مناسب است.

تزیین دیوار با گلدن های دیواری

گلدان های کوچک یکی از بهترین ایده ها برای تزیین دیوارهای ساده هستند. برای این کار پایه های دیواری گلدان را رنگ آمیزی کنید و روی دیوار اتاق تان نصب کنید. دقت کنید هنگام نصب کردن این پایه های دیواری دقت کنید که به شکل منظم کنار هم قرار گیرند. روی این پایه ها هم می توانید از گلدان های مصنوعی و هم گلدان های طبیعی آپارتمانی استفاده کنید.

تزیین دیوار با قاب عکس های خاص و کلاسیک

قاب عکس های کلاسیک با پس زمینه های رنگی مختلف یکی از بهترین ایده ها برای تزیین دیوار ساده اتاق کارتان است. دقت کنید در استفاده از رنگ ها نباید زیاده روی کنید.

تزیین دیوار با عکس هایی که خودتان گرفته اید

عکس هایی که خودتان از مناظر مختلف گرفته اید می تواند یکی از بهترین ایده ها برای تزیین دیوار اتاق نشیمن تان باشد. برای زیباتر کردن پیشنهاد می کنیم برای عکس های تان قاب عکس هایی کمی بزرگتر انتخاب کرده و فضای خالی را با کاغذ رنگی های مختلف پر کنید. اگر بتوانید کاغذ رنگی ها را هم رنگ کوسن های رنگی اتاق نشیمن تان انتخاب کنید بسیار عالی است.

تزیین دیوار ساده با عکس های خانوادگی

عکس های خانوادگی را در قاب های کوچک و بزرگ قرار دهید و برای تزیین راهرو وروی تان استفاده کنید. با این کار هر کسی که وارد خانه تان می شد توجهش به این قاب عکس ها جلب می شود.

تزیین دیوار ساده با ساعت سه بعدی

ساعت های سه بعدی که اخیرا در دنیای دکوراسیون رواج پیدا کرده اند یکی از بهترین ایده ها برای تزیین دیوار اتاق خواب است.

تزیین دیوار ساده با بریده های تنه درخت

اگر دکوراسیون خانه شما بیشتر چوبی است، یکی از بهترین پیشنهادها برای تزیین دیوار های ساده، تزیین با بریده های تنه درخت است. تنه درخت هایی که خشک شده را به نوارهای باریکی ببرید و به آنها اسپری حشره کش بزنید و بگذارید 1 الی 2 روز در آفتاب بماند تا اگر حشره ای در آن وجود دارد از بین برود.

اگر هم درخت خشک شده در دسترس ندارید می توانید از مغازه هایی که کارهای دکوراسیون دیوار و کاغذدیواری انجام می دهند به صورت ورقه های متری خریداری کرده و با چسب و میخ به دیوار اتاق تان بچسبانید.

تزیین دیوار با حیوانات سرامیکی

یک ایده بسیار جالب این است که دیوار اتاق نشیمن تان با کاشی های آبی رنگی بپوشانید و سپس با ظروف سرامیکی ماهی شکل تزیین کنید. این ایده حس آرامش را به شما القا می کند.

تزیین دیوار اتاق خواب به صورت برنامه هفتگی

دیوار اتاق کارتان را تیره رنگ کنید و یک جدول هفتگی روی آن نصب کنید. با برچسب تمام کارهایی که هر روز باید انجام دهید را روی دیوار بچسبانید.

تزیین دیوار اتاق خواب با پارچه های رنگی

تخته های فیبر در سایزهای مختلف را خریداری کنید و با منگنه مخصوص پارچه، پارچه های رنگی با طرح های مختلف را روی آنها بچسبانید. از این تابلوهای پارجه ای دست ساز برای تزیین دیوار اتاق خواب تان استفاده کنید.

زندگی آنلاین

برچسب ها:

دکوراسیون ،نما 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman