کشور باید به کارگاه بزرگ مسکن سازی تبدیل شود

کشور باید به کارگاه بزرگ مسکن سازی تبدیل شود
Facebook Twitter LinkedIn

۰۹:۲۷ | ۱۴۰۱/۱۱/۰۵

وزیر راه و شهرسازی از افزایش تفویض اختیارات به استان ها و مدیران استانی در طرح نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: این اقدام به شرطی است که ابتکارات برای برداشتن موانع پیش رو در این طرح ارائه شود.

به گزارش اخبار ساختمان، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در نشست با مدیران استانی وزارت راه و شهرسازی طرح نهضت ملی مسکن، ضمن تبریک آغاز ماه رجب، ساخت مسکن را کاری مقدس دانست و اظهار کرد: حداکثر اختیارات به استان ها در طرح نهضت ملی مسکن داده می شود به شرطی که حداکثر ابتکارات نیز از سوی استان ها برای حل مشکلات بکار گرفته شود چرا که مشکل حل نشدنی نداریم.

وی با تاکید بر رعایت الگوی ایرانی-اسلامی در ساخت واحدهای مسکونی، افزود: باید کشور را به یک کارگاه بزرگ ساخت مسکن تبدیل کنیم و امور مربوط به ساخت مسکن را یک امر واجب عینی برای خود بدانیم.

وزیر راه و شهرسازی مشارکت نهادها و بخش خصوصی را ضامن تحقق حداکثری این طرح ملی دانست و گفت: همه باید در این طرح مهم مشارکت داشته باشند و کسی کنار نایستد.

وی ادامه داد: بانک ها و نهادهای مالی نیز این طرح را از خود بدانند.

بذرپاش خطاب به مدیران استانی گفت: از ظرفیت همه بخش های عمومی و خصوصی در استان ها برای به اتمام رسیدن طرح های نهضت ملی مسکن استفاده کنید.

وزیر راه و شهرسازی بکار بستن ابتکار، داشتن انگیزه بالا، اعتقاد به توانستن و عزم ملی را لازمه تحقق این طرح بزرگ دانست.

تسنیم


برچسب ها:

طرح نهضت ملی مسکن 
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman