روابط عمومی ها فرماندهان جبهه اطلاع رسانی هستند

روابط عمومی ها فرماندهان جبهه اطلاع رسانی هستند
Facebook Twitter LinkedIn

۱۶:۳۷ | ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در دیدار با مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه شهرهای جدید بیان کرد: روابط عمومی ها باید اهمیت جایگاه خودشان را بدانند و با شناسایی ظرفیت های نخبگان و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، مردم را به مشارکت در مدیریت شهری ترغیب کنند.

به گزارش اخبار ساختمان به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در دیدار با مدیران روابط عمومی شهرهای جدید کشور با تأکید براینکه روابط عمومی ها فرماندهان جبهه اطلاع رسانی هستند گفت: مهمترین پروژه ای که در دولت محترم وجود دارد، پروژه امید آفرینی است که سکان دار این پروژه روابط عمومی ها هستند.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: یکی از وظایف روابط عمومی ها گفتمان سازی و ایفای نقش در جبهه جهاد تبیین است.

 

وی همچنین با بیان اینکه روابط عمومی ها باید مطالبه گری جامعه را بر اساس چهارچوب و ساختار درست مدیریت و هدایت کنند گفت: روابط عمومی ها باید اهمیت جایگاه خودشان را بدانند و با شناسایی ظرفیت های نخبگان و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی، مردم را به مشارکت در مدیریت شهری ترغیب کنند.

 

جعفری در ادامه بیان کرد: روابط عمومی به عنوان یک نیروی متخصص باید نقشه راه ترسیم کنند و بتوانند از روزمرگی خارج شوند و به تعالی سازمان شان کمک نمایند و با ایجاد تغییر در راستای تحقق اهداف سازمان عمل نمایند.

 

وی افزود: روابط عمومی ها باید تعامل با مردم و مخاطبان سازمان را سرلوحه کار قرار دهند.

 

فرامرز عظیمی عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید نیز با حضور در این جلسه بیان کرد: رسالت روابط عمومی بسیار سنگین است چراکه نتایج کار سازمان و مسئول از این طریق به مردم نمایش داده شده و با خاطره سازی و هویت بخشی، احساس تعلقی را در شهرها رقم می زند.

 

عظیمی در این خصوص اضافه کرد: اگر روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی به عنوان امین مردم و مسئولان درست اقدام نکنند قطعا باعث بروز مشکلات عدیده ای در این حوزه شده که تنش های بسیاری با خود به همراه خواهد داشت.

 

این مقام مسئول همچنین شفاف سازی در سطح ملی را یکی از اقدامات ضروری حوزه روابط عمومی دانست و گفت: در این صورت مردم از وجود مشکلات و نحوه حل و فصل آن ها با خبر خواهند بود.

 

وی در پایان سخنان خود با بیان این که نفوذ کلام در امر روابط عمومی بسیار حائز اهمیت است گفت: شما به عنوان حلقه ارتباطی مسئولین و مردم و حتی دستگاه ها اجرایی با یکدیگر نقش مؤثری در پیشبرد اهداف سازمان خود دارید که باید با استفاده از فکر افزارهای مناسب و ایجاد محیطی آرام این مسیر را هدایت کنید.

 

اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman